wtorek, 14 lipca 2015

Frywolitka - Zakładka do książki i jej transformacja.

Witam wszystkich ponownie :-)

Przedstawiam wam drugą część zakładki do książki, czyli jak z zakładki powstała podkładka pod kubek ;-) Nie będę się tu rozpisywać powiem tylko że zaczynamy dokładnie tak samo jak zakładkę dlatego dobrze jest sobie pierwszy filmik obejrzeć zanim zabierzecie się do wykonania projektu. Chciałam również zasygnalizować że będzie trzecia część, gdzie pokarze jak się robi końcówkę do zakładki.
Teraz, co będzie nam potrzebne do wykonania projektu:Podsumowując, nasza podkładka składa się z 4 kwadratowych elementów, które połączone są ze sobą za pomocą pikotków. Jedyną trudność może sprawić wam połączenie tych elementów razem, tu radzę obejrzeć filmik. Generalnie zaczynacie robić sobie nasz pierwszy element tak jak pokazano na wzorze dużą literą A i kolejne kwadraciki zaczynamy tak samo pamiętając o tym aby przyłączyć je, najpierw przyłączamy pikotek na łuku F następnie H i tak dalej.
Zapraszam do obejrzenia zdjęć :-)Mam nadzieje że filmiki okażą się przydatne. Tym razem pokazuje na nich jak schować nitki 
 zaczynając projekt i kończąc.

2 komentarze:

 1. Świetne prace ,zarówno podkładka jak i zakładka.Cudne są supełki w Twoim wykonaniu:)
  Poz.Dana

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję dziękuję, zawsze doceniam wszystkie komplementy, są bardzo motywujące. Pozdrawiam i życzę miłego dnia :-)

   Usuń